НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Суддя Бойко: Упередженість чи банальний непрофесіоналізм? ###

проститутуки НСК на этом сайте

Арбітраж судді з Київщини Сергія Бойка в матчі «Волинь» - «Дніпро» став предметом чи не найбільшого обговорення за підсумками 22-го туру української Прем'єр-ліги. Непризначений пенальті у ворота волинян за відвертий фол проти Євгена Селезньова, видумані одинадцятиметровий і вилучення дніпровця Дуґласа на початку гри – звісно, що всі ці моменти безпосередньо вплинули на результат гри. Любителі теорій вселенських змов і ті, для кого існування таких теорій вигідне, відразу розпочали розмови про упередженні дії рефері. Втім, якщо проаналізувати роботу арбітра Бойка за останніх три роки, то дійдемо до висновку, що мову радше варто вести про звичайний непрофесіоналізм і невміння суддею «читати» футбольні єдиноборства.

Гадаємо, зроблена нами підбірка відеофрагментів виглядає красномовно. І хвилююче водночас, адже, за нашою інформацією, суддя ФІФА Бойко ось-ось увійде до першої групи європейських арбітрів і відповідно зможе обслуговувати поєдинки Ліги чемпіонів. Як би після роботи цього рефері нам не довелося повторювати висловлювання наших іспанських колег, котрі у 1982-му, після бездарного арбітражу у виконанні свого земляка Авґусто Ламо Кастільо в матчі мундіалю СССР – Бразилія написали: «Ти осоромив Іспанію». Втім, годі говорити. Наразі простий фактаж.

Матч №1 – 12 вересня 2010 року. «Ворскла» - «Дніпро» - 0:2

78-ма хвилина. Оборонець господарів Арменд Даллку відтер Євгена Шахова від м'яча класичним прийомом плече в плече. Суддя Бойко кваліфікував єдиноборство як порушення, вказав на одинадцятиметрову позначку, а Сергій Назаренко, реалізувавши пенальті, встановив остаточний підсумок зустрічі.

Матч №2 – 26 вересня 2010 року. «Динамо» - «Арсенал» - 3:2

63-тя хвилина. Нападник динамівців Андрій Шевченко штовхнув воротаря суперників Сергія Погорілого, котрий вийшов за межі штрафного майданчика на перехоплення, у спину. Голкіпер, падаючи, зачепив м'яч рукою. Суддя Бойко замість зафіксувати порушення з боку Шевченка, призначив у бік воріт «Арсеналу» штрафний і попередив Погорілого.

Матч №3 – 16 жовтня 2010 року. «Металіст» - «Волинь» - 3:1

76-та хвилина. За рахунку 1:1 нападник харків'ян Марко Девіч вривався зліва в штрафний майданчик гостей, але впав, отримавши в коліно від оборонця. Рефері Бойко трактував епізод як симуляцію і показав Девічу попередження.

Матч №4 – 29 квітня 2011 року. «Таврія» - «Волинь» - 0:0

42-га хвилина. Нападник «Таврії» Антон Шиндер відверто пірнав під оборонця гостей Романа Годованого і на вході в штрафний майданчик «Волині» впав. Рефері Бойко зафіксував порушення, призначив недезпечний штрафний і попередив Годованого.

90+7-ма хвилина. В боротьбі за м'яч у штрафному майданчику гостей гравець кримчан Олександр Каблаш випередив оборонця, прокинув м'яч собі на хід, але впав, отримаши від оборонця волинян удар по ногах. Рефері порушення не зафіксував, натомість покарав Каблаша попередженням за апеляцію.

Матч №5 – 24 липня 2011 року. «Шахтар» - «Карпати» - 2:1

84-та хвилина. Під час атаки гостей Ярослав Мартинюк отримав на лівому фланзі передачу від Пачеко і прострелив. Оборонець «гірників» Олексаднр Кучер, постелившись в підкаті, спершу перервав простріл лівою рукою, а потім підгріб м'яч під себе правою. Свисток судді Бойка промовчав. Більше того, арбітр попередив Мартинюка за апеляцію.

88-ма хвилина. Оборонець «Карпат» Іван Мілошевіч зірвав прохід Фернандіньо лівим флангом з допомогою поштовху в спину в межах штрафного майданчика. Рефері порушення зафіксував, але призначив у ворота львів'ян не очевидний пенальті, а штрафний удар.

90-та хвилина. Львів'янин Артем Федецький в межах власного штрафного майданчика відверто збив Дентіньо. Арбітр замість вказати на одинадцятиметрову позначку, зафіксував удар від воріт.

Матч №6 – 5 листопада 2011 року. «Карпати» - «Іллічівець» - 3:0

20-ма хвилина. Маріуполець Торніке Окріашвілі переграв двох гравців «Карпат» на правому фланзі і виконав передачу в центр штрафного майданчика на Федотова. Віталій бив сходу точно в кут, однак м'яч у ворота не влучив, оскільки на його шляху була рука оборонця львів'ян Андрія Гірського. За рахунку 1:0 арбітр Бойко пенальті не призначив.

35-та хвилина. Футболіст «Іллічівця» Денис Кожанов після довгого пасу міг виходити сам на сам з голкіпером суперників Андрієм Тлумаком. Не вийшло, бо перед входом у штрафний майданчик Дениса претримав за плече Андрій Ткачук. Замість зафіксувати порушення, котре було схоже на фол останньої надії, Бойко вирішив епізод проіґнорувати.

Матч №7 – 4 березня 2012 року. «Динамо» - «Арсенал» - 1:0

10-та хвилина. Отримавши передачу від Саулюса Миколюнаса, «канонір» Володимир Гоменюк увійшов у штрафний майданчик і збирався на замаху прибрати Євгена Хачеріді. Не вийшло, бо оборонець «Динамо», лежачи, банально притримав суперника рукою за ногу. Суддя Бойко порушення не помітив, за що отримав від інспектора ФФУ Ігоря Ярменчука незадовільну оцінку. За нашою інформацією, пізніше вольовим рішенням куратора системи суддівства П'єрлуїджі Колліни оцінку було змінено, а Ярменчука відлучили від інспектування на десять поєдинків.

Матч №8 – 28 вересня 2012 року. «Шахтар» - «Дніпро» - 2:1

19-та хвилина. Гравець «Шахтаря» Генріх Мхітарян, отримавши передачу зі своєї половини поля, майже від центральної лінії втікав один на один з воротарем суперників Яном Лаштувкою й врешті відкрив рахунок у матчі. Повтор засвідчує, що вірменський легіонер «гірників» перебував в очевидному офсайді, однак ні арбітр в полі Бойко, ні його асистент положення поза грою не помітили.

60-та хвилина. Після удару головою у виконанні оборонця господарів Ярослава Ракицького м'яч влучає в руку гравцю «Дніпра» Євгену Чеберячку, котрий знаходився обличчям до воріт і свідомо правил не порушував. Тим не менш, арбітр не лише призначає пенальті, а й карає Чеберячка другим попередженням, залишаючи гостей у меншості.

90+2-га хвилина. Хавбек дніпрян Джуліано наносив удар з меж штрафного майданчика, але м'яч вилетів за лицьову лінію від руки оборонця суперників Олександра Кучера. Пенальті у ворота господарів Бойко призначити не наважився.

Матч №9 – 31 березня 2013 року. «Волинь» - «Дніпро» - 1:1

8-ма хвилина. Гравець «Дніпра» Матеус виконував передачу зліва на Євгена Селезньова, однак той впав і м'ячем заволодіти не зумів. Після матчу Євген доводив, що його падіння сталося через відверту затримку від Валентина Ілієва.

20-та хвилина. Хавбек лучан Ерік Бікфалві передачею врозріз виводив сам на сам з воротарем суперників Яном Лаштувкою Душана Савіча. Той вдарити не зумів, бо впав, демонструючи, що проти нього сфолив оборонець суперників Дуґлас. Рефері вважав так само, призначив пенальті і вилучив дніпровського бразильця з поля. На думку експертів UA-Футболу, екс-арбітрів ФІФА Мирослава Ступара і Сергія Шебека, Савіч відверто симулював.

Що ж, отримавши підґрунтя, висновки, як мовиться, робіть самі. Шкода лишень, що очевидного, регулярно довіряючи Бойкові суддівство важливих матчів, не бачать відповідні органи...-